Jsou lidé, kteří zbožňují psychologické testy a využívají je jako způsob, díky kterému zjišťují, na kterých oblastech svého života by měli více zapracovat. Mnohé firmy je používají k testování svých potenciálních zaměstnanců na jistou pracovní pozici…

Nabízíme vám zajímavý test. Vše co potřebujete, je podívat se na následující obrázek a určit počet koní, které se vám podařilo napočítat. Nemějte obavy, protože správná odpověď ve skutečnosti neexistuje. Test je založen výhradně na vašem vnímání. Odpovídejte upřímně a poslouchejte svou intuici.

Máte už číslo? Nyní se můžete podívat na výsledek!

Od 1 do 4 koní
Pokud jste uviděli jednoho koně, znamená to, že jste osoba, která se dívá na věci spíše z globálního hlediska. Možná se jen nechcete zaměřovat na detaily. Věříte, že vše je součástí jednoho celku a proto to funguje! Jste člověk, který si umí vizualizovat své cíle a proto pro vás úspěch není žádným problémem. Jste osoba, která ráda pracuje v týmu a vyslechne si názory ostatních, protože víte, že vám mohou pomoci i při dalším (nejen) kariérním růstu. Na mnohé věci se snažíte dívat s střízlivou hlavou, díky čemuž patříte k výrazné menší takových lidí.

Pokračování na další straně …