Nastoupili na výkon trestu?! Herec Ibrahim Maiga (54) a tenista Dominik Hrbatý (39) včera pořádně vystrašili svých známých. Co tak závažné provedli…

 

Vystrašili svých známých, když se na sociální síti objevila fotografie, na níž jsou oba v poutech a jdou do věznice. Sprška vystrašených zpráv však umělce donutila vysvětlit, co se vlastně stalo a proč se v nápravně výchovném zařízení ocitly.

Takto jsme je ještě neviděli! Ibrahim Maiga a tenista Dominik Hrbatý nepatří právě mezi lidi, kteří by dělali zlobu. A tak mnoha svých známých vystrašili poté, co umělec zveřejnil na Facebooku záběr, jak mají oba ruce v poutech, s výmluvným popisem. “Dnes s Dominikem Hrbatým jsme nastoupili k výkonu trestu ve věznici v Banské Bystrici,” napsal Ibi.

foto--Facebook-Ibrahim-Maiga-Dominik-Hrbaty (1)

Mnozí ihned pochopili, že to je žert, jiní však ne, a tak Maiga přidal další fotky s vysvětlením. “Ne, to byla jen sranda. Byli jsme zpříjemnit čas odsouzeným v nápravně výchovném zařízení v BB. “Na to mu pod fotkou vynadali, že je takto vystrašil. “Ty jeden ibišku, a my jsme se o tebe, tedy vás, báli jako šlak,” napsala mě jistá paní pod příspěvek a další se přidala: “Ibi, toto mi nedělej, vystrašil si mě, já že co se to zase dělá. ”

Pokračování na další straně