O tomto se jen tak nemluví! Homosexualita byla dlouhá léta tabuizována téma a jen málokdo se otevřeně přiznal, že je jiné než heterosexuální orientace. Dnes je již doba jiná a mnozí, a dokonce i známí lidé, s tím začínají mít stále menší problémy. Nedávno se o této citlivé tématu rozpovídali i dva herci a vyšli s pravdou ven…

 

Řeč je o hercích Martinovi Nahálkovi (37) a Milanu Ondříkovi (37), kteří se znají už léta. V jojkárskom Top Star magazínu prozradily i věci, o kterých doposud nikdo netušil. Na otázku, kdy mezi nimi přeskočila jiskra, Nahálka odpověděl: “Iskra mezi námi přeskočila asi tehdy, když jsme zjistili, z jakých krajů pocházíme, že si vlastně milujeme sednout na pivo, že se nám líbi dívky, že máme podobný vkus na divadlo a ta jiskra je dosud tady. ”

Ten se s Ondříkem poznal na koleji, kde spolu trávili spoustu času, a jejich okolí je pro tento soulad všelijak přezdívalo. Ne vždy jim to bylo po chuti. “Říkali nám manželé, či homosexuální pár,” přiznal Martin.

Na to, že jich označovali za homosexuály, si pamatuje i Ondrík. “Někdo nás tak volal, ano. Ale to se mě dost dotýkalo, i tím, že jsem z vesnice a Maťo je také z Liptova, o těchto věcech se nám nechtělo ani moc mluvit. Teprve potom později jsme zjistili, kolik takových lidí je kolem nás a vlastně také, že oni nekoušou a že jsou také lidé, “odpověděl herec, který je s Nahálkem dobrý kamarád, ale orientace obou je více než jasná. Oba jsou bezpochyby na ženy. Ondrík má manželku a tři děti a Nahálka má 8-letého syna a je momentálně svobodný.