Maximálně drzá! Herečka Zdena Studenková (62) na veřejnosti vždy působí jako dáma, ale občas se i ona zapomene a “uletí”. To se stalo i nedávno v jistém bratislavském kině…

 

Byl to fórek nebo pořádná drzost ?! Herečka Zdena Studenková je známá tím, že působí na veřejnosti jako dáma, z níž má každý respekt. No také je o ní známo, že si servítky neklade. Na rovinu řekne, co si myslí a nad tím, jak na to zareaguje okolí, se ani nepozastavuje. Jak se zdá, nejnovější si nedělá těžkou hlavu ani ze svých ulítlých a neočekávaných činů.

Během uplynulého víkendu totiž v markízácké Smetánke odvysílala reportáž, jak přistihli naši umělkyni a vyznavačky domácí kuchyně Studenkovou v kině – po silnici na své místo si bezprostředně a bez jakékoliv ostudy vzala kukuřičné lupínky od zaskočeného diváka. Ten herečku nestihl nabídnout, ani kdyby sám chtěl … Zdena ho jednoduše nadrzovku předběhla. Toto by zřejmě od ní čekal jen málokdo.

Studenkova-foto--TVmarkiza-Smotanka

To, co si v tom momentě pomyslel divák, neznámo, ale jeho překvapený výraz tváře mluví za všechno. Nic jiného než následný úsměv mu však nezbývalo. Někteří mohou toto Zdenine chování brát za pořádně drzé, jiní se na tom zřejmě pouze pousmějí, že to byl od ní nečekaný fórek.